ALMELO – PVA-raadslid Harry de Olde vindt dat het Almelose gemeentebestuur nalatig is geweest door geen maatregelen te nemen nadat bekend was dat in het stadhuis het gevaarlijke spuitasbest is verwerkt. In 1993 werd het verwerken van asbest verboden en twee jaar later stond het stadhuis op een lijst van TNO met 200 gebouwen waarin asbest aanwezig zou zijn.
Hij vindt het vreemd dat negentien jaar na het verbod op het verwerken van asbest en zeventien jaar na de TNO-publicatie nu ineens besloten wordt – ‘kennelijk onder druk van de publieke opinie’ – tot een onderzoek naar de aanwezigheid van asbest in het stadhuis.
Bron: TCTubantia

Gezonde mensen hebben vele wensen, mensen met asbestkanker slechts één.
Deze nalatigheid komt feitelijk neer op bestuurlijke arrogantie en je niet bekommeren om je eigen bevolking !
‘k Ben benieuwd hoe dat bij gebouwen van woningbouwverenigingen en andere verhuurders is.
Van die kant heb ik echter nog niets vernomen.
Ik vraag me af wie wel.
Beste Sjoerd, ik denk dat het ze geen ruk kan schelen,het gaat toch om de gewone man/vrouw,en die zijn voor de overheid en woningbouw vereniging toch niet belangrijk,enige wat telt is geld! daarom walg ik van deze arrogantie.
Geloof mij nou maar, het Almelose gemeentehuis is slechts een heel klein topje van een enorme, vooralsnog onzichtbare, ijsberg. Daar durf ik wel een krat bier op te zetten !Je kunt dan ook wel de verantwoordelijk wethouder beschouwen als de stuurman van de Titanic !
Er zijn in den lande nog eens 199 van die gebouwen waar nalatige bestuurders het totaal laten afweten! Kennelijk een afwijking van bestuurders.